Steelworx

Sprawdź, jak możesz do nas dotrzeć lub szybko się z nami skontaktować.

a

Kontakt

75-124 Koszalin, ul. Mieszka I /13, Poland

k.szadkowska@steel-worx.com
+48 693 407 167

STEEL-WORX

  /  Projektowanie wnętrz   /  Czarno biała łazienka, pokój, dom

Czarno biała łazienka, pokój, dom

“Totalna czerń & totalna biel” to nowy trend w aranżacji wnętrz. Projektanci i architekci coraz częściej proponują swoim Klientom kolory wnętrz zdominowane przez biel, która króluje w minimalistycznych łazienkach w stylu loft. Czerń jako kolor dopełniający w wystroju wnętrz, inspirowana black i glamour oraz przemysłowym stylem typowym dla minionych czasów. Czerń podkreśla kształty i wzmacnia kontrasty.

Firma Faktor Global wraz z marką STEELWORX podąża za trendami proponowanymi we wzornictwie tworząc specjalne rozwiązania dedykowane do łazienek zaaranżowanych zgodnie z koncepcją total black & total white. Projektujemy i wykonujemy kabiny prysznicowe wraz z uchwytami, zaślepkami do profili czy drążkami.

Przygotowywane przez nas przedmioty (konstrukcje) doskonale sprawdzą się we wnętrzach, w których kontrast odgrywa główną rolę. Ramy drzwi prysznica dostępne w czarnym kolorze, do tego czarne matowe uchwyty i precyzyjnie wykonane detale nadają modnego wyglądu, który doskonale wpasowuje się w koncepcje apartamentu w stylu loft. W ramowych konstrukcjach z metalu boki prysznica wykorzystują przestrzeń dzięki smukłej ramce i dużym szklanym powierzchniom z ograniczona ilością profili. Harmonijne połączenie z innymi elementami łazienki idealnie wpisuje się w nową filozofię wnętrz, gdzie królują proste ascetyczne kształty.

Industrialne wzornictowo, stalowe ramy sprawiają, że każda kabina to prawdziwe dzieło sztuki. Projektanci bardzo często mówią, że takie podejście do aranżacji wnętrz bardzo często odzwierciedla osobowość Klienta.