Steelworx

Sprawdź, jak możesz do nas dotrzeć lub szybko się z nami skontaktować.

a

Kontakt

75-124 Koszalin, ul. Mieszka I /13, Poland

k.szadkowska@steel-worx.com
+48 693 407 167

STEEL-WORX

  /  Styl życia   /  Pomysły na aranżację wnętrza z loftowymi drzwiami
a

Pomysły na aranżację wnętrza z loftowymi drzwiami

Metal-szkło to intrygujący duet, będący przede wszystkim domeną charakternych przestrzeni industrialnych. Lofty uwielbiają metal za chłód i surowość, szkło natomiast, za bezpretensjonalność i przyjemny efekt „lekkości”. Nic zatem dziwnego, że oba materiały coraz częściej goszczą w nowoczesnych pomieszczeniach, zaskakując niebanalną formą i estetyką.

Szklane i metalowe płaszczyzny z przyjemnością wcielają się w rolę ścianek działowych, frontów mebli oraz schodowych balustrad. Designerzy wykorzystują również ich potencjał, projektując designerskie drzwi wewnętrzne. Efektowne modele z pofabrycznym pazurem, świetnie prezentują się zarówno w okazałych, jak i kameralnych wnętrzach – zapewniają im dopływ naturalnego światła i powiększają je optycznie. Co jednak najciekawsze, metalowi i szkłu nie straszna żadna stylistyka! Materiały polubią zarówno trend skandynawski, jak i retro, czy ten z wysublimowaną nutą glamour.

Dalszą część artykułu znajdziesz na stronie: Drzwi wewnętrzne z metalu i szkła – 5 pomysłów na aranżację wnętrza z loftowymi drzwiami  

Zdjęcie i treść dzięki uprzejmości: homebook.pl